Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Де вигідно оформити ОСЦПВ в Запоріжжі

У «Талісман Страхування» ви можете швидко оформити автоцивілку в Запоріжжі на вигідних умовах оплати або розстрочки. Від вас потрібні тільки такі документи:

1) ІПН;
2) Паспорт або водійські права;
3) Технічний паспорт на автомобіль.

ОСЦПВ в Запоріжжі обов'язково до оформлення, як і в інших містах України. Ви не можете експлуатувати свій транспортний засіб без нього, в іншому випадку вам доведеться як мінімум заплатити великий штраф.

Власнику автомобіля варто знати, що автоцивілка в Запоріжжі розраховується за індивідуальним тарифом для міста.

Заявка ОСАГО

Онлайн-заявка на автоцивілку

Щоб побачити вартiсть
страхування заповніть поля

Орієнтовна вартість поліса: вiд 0 грн

Ваша заявка вiдправлена,
скоро ми з вами зв'яжемося


Дякуємо, що вибираєте Talisman

Ольга Долгополова
Київ


Страхувалася в Талісмані з автоцивілки. Вчора ненавмисно в'їхала у машину, яка стояла попереду. Відразу зателефонувала за номером на картці, там мені пояснили що і як потрібно робити. Пообіцяли, що приїдуть через півгодини, так і сталося. Оформили пару документів, ДАІ сказали можна не викликати. Оскільки винною була я, страхова буде платити компенсацію водієві іншої машини. Буду й далі оформляти у них цивілку, люблю коли формальності не займають багато часу.

Оформлення автоцивілки в Запоріжжі

ОСЦПВ - це закріплений у законі України «Про обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" обов'язковий страховий поліс, який покриває завдану третім особам шкоду. Іншими словами - якщо ви стали винуватцем аварії - ваша страхова компанія оплатить ремонт машини потерпілої сторони і покриє завдані збитки здоров'ю та майну.

Умови оформлення і вартість ОСЦПВ в Киеве

Що впливає на ціну ОСЦПВ

  • об'єм двигуна;
  • кількість допущених до його управління осіб;
  • водійський стаж.

Якщо за рік ви не потрапили в аварію - ви можете отримати знижку 5-10% на оформлення. Для винуватців ДТП наоборот застосовується коефіцієнт підвищення вартість 1,4-24,5 рази.

Як купити автоцивілка в Одесі

Від чого страхує ОСЦПВ

ОСЦПВ покриває лише збитки третьої сторони - вартість ремонту автомобіля, оплата лікування, компенсація за втрачене майно і т.п. Ремонт своєї машини вам доведеться оплачувати самостійно. Щоб повністю мінімізувати свої фінансові втрати у випадку аварії, пошкодження або викрадення авто - вам слід оформити ще й поліс КАСКО. Він компенсує збитки, які несете саме ви, будучи винуватцем аварії, а також повністю страхує автомобіль від руйнування будь якими способами.

Оформивши автоцивилку в Запоріжжі, ціна якої в компанії «Талісман Страхування» найвигідніша - ви можете сміливо використовувати свій транспортний засіб і не порушувати закон. Оформлення документів проходить дуже швидко. Ви можете приїхати в наш офіс або викликати інспектора в будь-яке зручне місце. Доставка документів відбувається по місту безкоштовно.

Наша компанія працює вже 15 років і має репутацію надійного і стабільного партнера. Через спеціальний калькулятор на сайті ви зможете прорахувати скільки буде коштувати автоцивілка в Запоріжжі, ціна якої прямо залежить від ряду факторів. Ми працюємо без посередників і пропонуємо вам найвигідніші умови співпраці.

Есть ли СК "Талісман Страхування" в Дніпропетровську?

Детальніше

Онлайнстрахування ОСЦПВ
- це просто


Переконайтеся самі. Оберіть максимально зручний спосіб замовлення.

По телефону
На сайті

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman