Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

ОСАГО в Харкові - турбота на дорозі

Вибираючи вид страхування, багато автолюбителів Харкова не зовсім уявляють різницю між обов'язковим полісом ОСЦПВ і добровільним КАСКО. Проста розшифровка першої назви - Обов'язкове Страхування Авто-Громадянської Відповідальності - дає вичерпне пояснення і допомагає вибрати необхідний варіант.

Автоцивілка в Харкові - вигідно і економно

«ОСАГО», автоцивілка - відмінно знайомі водіям Харкова терміни, що позначають назву поліса страхування. Без цього документа керувати транспортним засобом заборонено. Укладаючи договір, ви страхуєте не власне авто, а відповідальність по відшкодуванню збитку, який виник при ДТП

Заявка ОСАГО

Онлайн-заявка на автоцивілку

Щоб побачити вартiсть
страхування заповніть поля

Орієнтовна вартість поліса: вiд 0 грн

Ваша заявка вiдправлена,
скоро ми з вами зв'яжемося


Дякуємо, що вибираєте Talisman

Ольга Долгополова
Київ


Страхувалася в Талісмані з автоцивілки. Вчора ненавмисно в'їхала у машину, яка стояла попереду. Відразу зателефонувала за номером на картці, там мені пояснили що і як потрібно робити. Пообіцяли, що приїдуть через півгодини, так і сталося. Оформили пару документів, ДАІ сказали можна не викликати. Оскільки винною була я, страхова буде платити компенсацію водієві іншої машини. Буду й далі оформляти у них цивілку, люблю коли формальності не займають багато часу.

Оформлення ОСЦПВ у Харкові - це просто

Страхова компанія «Талісман Страхування» пропонує купити страховку ОСЦПВ і перекласти вантаж можливих проблем на досвідчених фахівців.

Деякі категорії населення володіють пільгами або зовсім звільнені від придбання обов'язкової страховки. Для інших на вартість автоцивілки в Харкові впливають такі чинники:

  • об'єм двигуна авто,
  • тип транспортного засобу;
  • місцерозташування МРЕВ, де зареєстровано ТЗ, і рік його випуску;
  • наявність пільг.

Чи можна оформити страховку ОСЦПВ в Одесі?

Калькулятор ОСЦПВ грунтується на базовому коефіцієнті і розраховується з урахуванням перерахованих вище даних. Ціна страхового поліса однакова для всіх компаній, однак надійність компанії і оперативність виплат - важливі фактори для укладення договору ОСЦПВ в Харкові саме в нашій компанії. Крім того, СК «Талісман Страхування» - це можливість зробити заявку онлайн і отримати поліс, не виходячи з дому. Наша компанія гарантує повну суму виплат без запізнення і в повному обсязі.

Ціни наОСЦПВ в Києві

Детальніше

Онлайнстрахування ОСЦПВ
- це просто


Переконайтеся самі. Оберіть максимально зручний спосіб замовлення.

По телефону
На сайті

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman