Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Нові можливості захисту автомобіля від СК «Талісман Страхування»: КАСКО - доступне для кожного автовласника


З  листопада 2015 року страхова компанія «Талісман Страхування» розпочала реалізацію інноваційного страхового продукту КАСКО #Рушайколибажаєш.

Це єдина програма КАСКО на українському ринку, яка передбачає 100% виплату в будь-який період дії договору, навіть якщо Ви оплатили всього один платіж - і НЕ вимагає від Вас доплати!

17 листопада 2015 Категорія: Новини компанії

Нова програма КАСКО #рушайколибажаєш, з одного боку, об’єднує в собі основні класичні ризики з захисту автомобіля, такі як викрадення, пошкодження чи знищення в результаті ДТП або протиправних дій третіх осіб, а також пошкодження каменем з під коліс іншого автомобіля, а, з іншої сторони, надає унікальне право клієнту керувати опцією включення захисту на власний розсуд.

Що це означає?

Ця програма діє помісячно, тобто клієнт оплачує щомісячний платіж, рівний 1/12 страхової премії за договором КАСКО. Оплачений клієнтом щомісячний страховий платіж відразу ж активує режим захисту автомобіля на місяць вперед, при цьому, якщо клієнт не буде користуватися автомобілем або планує відпустку, можна пропустити наступний місяць оплати і тим самим деактивувати дію програми страхування автомобіля за договором КАСКО. Далі при необхідності програму КАСКО #рушайколибажаєш можна знову включити за потребою клієнта в будь-який момент часу.

Особливістю та відмінністю нового продукту є те, що це єдина програма КАСКО на українському ринку, що здійснює 100% виплату страхового відшкодування при пошкодженням у ДТП в будь-який період дії договору, навіть якщо клієнт оплатив лише один платіж та НЕ вимагає доплати від клієнта усієї річної суми по договору КАСКО!

В той час як за звичайної розстрочки оплата договору КАСКО за рік є для клієнта обов’язковою, а виплата за страховою подією буде зменшена на суму, яку не доплатив клієнт за рік. Фактично нова програма – це повноцінне річне КАСКО на місячній основі, тобто за 1/12 його вартості.

«В самій назві нової програми КАСКО #рушайколибажаєш закладена унікальна можливість отримати повноцінний страховий захист автомобіля на будь-який період та в будь-який час. – розповідає Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування», - Також це чудова нагода для ти водіїв, що не купували КАСКО з причини дороговизни або не впевненості, що будуть цілий рік користуватися автомобілем. Нова програма – це оптимальне поєднання  комплексного страхового захисту та доступної вартості КАСКО. В середньому щомісячний платіж за договір страхування буде дорівнювати вартості полісу автоцивілки на це ж саме авто.»

Вийти з договору страхування можна в будь-який момент часу. Відсутність наступного платежу від клієнта є для нас зупинкою дії договору. При цьому немає необхідності витрачати свій час на відвідання офісу страхової компанії, написання заявки, очікування розрахунку утриманої суми за використаний період та отримання залишку невикористаного платежу.

Крім цього усіх власників договору КАСКО #рушайколибажаєш щокварталу чекають гарантовані бонуси у вигляді приємних подарунків – бензинових літрів або зниження страхового тарифу при безаварійному водінні. З новою програмою КАСКО страховий платіж може лише зменшуватися, але збільшуватися – ніколи.

 «Нашою основною метою при створенні нового продукту КАСКО було задоволення існуючого попиту на базовий страховий захист автомобіля та забезпечення його цінової доступності для клієнтів. Вартість автострахування виросла, тому, пропонуючи можливість помісячної оплати, ми робимо продукт доступним для кожного автовласника. – додає А.Трубіцька.

КАСКО #рушайколибажаєш має ті самі клієнтоорієнтовані опції, що й уся лінійка КАСКО від СК «Талісман Страхування», це виплата до 3% від страхової суми без довідки ДАЇ, можливість оформлення страхового випадку по Європротоколу, територія дії КАСКО при ДТП – Україна, країни СНД та Європи. При цьому страхова виплата здійснюється без врахування зносу, що означає, що сума компенсації за пошкоджені деталі та запчастини розраховується як за нові.

            Замовити договір страхування КАСКО #рушайколибажаєш просто – на сайті або по телефону: 0 800 5000 10.

СК «Талісман Страхування» підвела підсумки 2015 року, зібравши 7,5 млн. грн. страхових премій. В портфелі компанії доля КАСКО склала майже 50% (3 776 840 грн.), доля ОСЦПВ – 46% (3 535 904 грн.) та майно – біля 4%. У порівнянні з 2014 роком доля КАСКО зросла майже на третину, а доля ОСЦПВ зменшилася на 48%.

Детальніше

20 січня 2016 Категорія: Новини компанії

При виборі страхової компанії для захисту дорогих в грошовому еквіваленті та емоційній частині речей, таких як автомобіль чи інше майно клієнти частіше за все звертають увагу на надійність страхової компанії та її ставлення до клієнта. Важливо складовою є не лише факт виплат та навіть строки виплат, але й рівень оцінки усіх етапів взаємовідносин страховика зі страхувальником.

СК «Талісман Страхування» стала першим та єдиним в Україні страховиком, який впровадив систему контролю якості страхових послуг на усіх рівнях.

Детальніше

29 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman