Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Страхуємо машини до 20 років


Talisman Страхування, перша в Україні компанія 100% прямого онлайн-страхування, почала продажу страхових полісів КАСКО для авто з терміном експлуатації до 20 років. Пропозиція такого унікального рішення по страхуванню «дорослих» авто стало можливим завдяки розробленим механізмам в ризиковій політиці компанії.

29 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

Talisman Страхування, перша в Україні компанія 100% прямого онлайн-страхування, почала продажі страхових полісів КАСКО для авто з терміном експлуатації до 20 років. Пропозиція такого унікального рішення по страхуванню «дорослих»авто стала можливою завдяки розробленим механізмам у ризиковій політиці компанії. 

«До нас приходить усе більше й більше клієнтів, власників автомобілів від 7 до 20 років, і їх кількість зростає – навіть досвідчені водії на «дорослих» авто потребують захисту на дорозі. Середній вік автомобіля в Україні в 2015 році оцінюється у 20 років, а загальний обсяг автопарку віком до 20 років налічує приблизно 4 млн автомобілів.  З урахуванням того, що продажі нових авто різко впали, середній термін експлуатації автомобілів буде зростати. Крім того, цей сегмент поповнюється автомобілями, купленими в період з 2006 по 2008 рік, вік яких зараз становить 7-9 років», – коментує Керуючий директор Talisman Страхування Марина Дутлова.

Головна причина, по якій страхування цього сегменту може бути ризикованим, полягає в тому, що ринкова вартість автомобіля з часом зменшується, а вартість ремонту збільшується, що призводить до високої збитковості таких автомобілів для страхових компаній. Тим не менш, це справедливо лише у випадку, якщо в компанії немає ефективних механік роботи з обслуговування таких авто.  

Основним продуктом КАСКО, розрахованим на «дорослі» авто віком до 20 років, стане пакет КАСКО # Мінімалочка, орієнтований на досвідченого водія, який хоче бути захищеним від несподіванок на дорозі, – за 1499 грн на рік страхувальник отримає фіксоване покриття багаторазового використання на суму в 25 000 грн, а за 1999 грн на рік – покриття у 50 000 грн. 

Така низька ціна на КАСКО можлива завдяки кільком чинникам:

1. Досвідчені водії «дорослих» автомобілів набагато рідше потрапляють у ДТП і у них практично немає «випадкових» пошкоджень через неуважність.

2. Страховка повинна покривати лише ДТП з іншими учасниками, оскільки не всі учасники дорожнього руху є настільки ж досвідченими, а виплати по ОСАГО можуть бути недостатніми і не своєчасними. 

3. Бізнес-модель 100% прямого онлайн-страхування – без брокерів, агентів, регіональних відділень і офісів. Ця модель роботи дає компанії можливість уникати фіксованих витрат, які зазвичай здорожують вартість продукту на 30-50%

«Якщо вартість покриття по КАСКО # Мінімалочка за 1499 грн на рік, перерахувати на вартість у день – ми отримаємо ціну в 4 грн. 10 коп. Це означає, що страховка КАСКО в день обійдеться дешевше ніж, наприклад, чашка кави! І це руйнує міф про те, що КАСКО – це дорого. – додає Керуючий директор Talisman Страхування Марина Дутлова.

Страхова компанія «Талісман Страхування» в рамках розвитку системи контролю якості продовжує розвивати клієнтський сервіс та робити страхування комфортним, а не «страшним».

Детальніше

18 листопада 2015 Категорія: Новини компанії

СК «Талісман Страхування» вперше з дня придбання СК «Рітейл Страхування» презентувала свої фінансові показники за результатами 9 місяців 201 рокі в рейтингу авторитетного видання Insurance TOP.

Детальніше

09 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman