Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Перші результати системи контролю якості СК «Талісман Страхування»


Запроваджуючи міжнародний досвід на страховий ринок України, наприкінці червня 2015 року страхова компанія «Талісман Страхування» запустила систему контролю якості клієнтського сервісу.

23 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

#звамимикраще

У сфері страхування вже давно настав рубіж, коли ціна страхового захисту мала найголовніше значення. Зараз дял клієнта не менш важливий також якісний сервіс і додаткові послуги, що полегшують йому життя. Запроваджуючи міжнародний досвід на страховий ринок України, наприкінці червня 2015 року страхова компанія «Талісман Страхування» запустила систему контролю якості клієнтського сервісу.

«Для нас, ключова мета бізнесу – надати кожному клієнту релевантний для нього страховий захист, необхідні йому сервіси, взяти на себе всі функції, які ми можемо виконати без залучення клієнта, так щоб він просто насолоджувався життям. Задоволені клієнти є запорукою успіху. А для цього потрібно побудувати тісні взаємини з клієнтами і постійно витягувати уроки з інформації, яка надходить від них. Ця інформація є основою для вимірювання ефективності робочих процесів, аналізу актуальності страхових продуктів, а також для розробки та впровадження нових сервісів, технологій, процесів.» - розповідає Вероніка Комаровська, директор департаменту розвитку, навчання та контролю персоналу СК «Талісман Страхування».

Система контролю якості сервісу діє на всіх етапах взаємовідносин з клієнтом: під час доставки та оформлення договору страхування, при реєстрації страхової події в колл-центрі СК, під час прибуття аварійного комісара на місце події, в період виплати та організації ремонту автомобіля. За результатами перших трьох місяців СК «Талісман Страхування»готова поділитися першими результатами порівняння вимірювань клієнтської задоволеності за 3 місяці. Загальний рівень задоволеності клієнтів виріс із 81% до 90,36%, зокрема оцінка нашої роботи очима клієнтів на кожному етапі виглядає так:

  1. Оформлення та своєчасність доставки полісів у будь-яку точку України - 96,1%;
  2. Якість консультації в кол-центрі у разі настання ДТП - 87,6%;
  3. Швидкість приїзду аварійного комісара на місце ДТП по Україні – 88% при середньому часі приїзду – 45 хвилин;
  4. Організація, якість і швидкість ремонту автомобіля - 91,9%;
  5. Оперативність виплат - 99%, зокрема за всіма договорами КАСКО компанія оплачує протягом 10 робочих днів з моменту ДТП.

«Високий результат рівня задоволеності став можливим саме завдяки впровадженню зворотного зв'язку від клієнтів, як гарного, так і негативного. Ми знаємо, що лише користувач послуги може по справжньому її оцінити. Ми завжди будемо раді отримати відгуки й дізнатися, що думає наш клієнт про той чи інший етап наших взаємовідносин, - додає Вероніка Комаровська, - Ми завжди онлайн. Ми завжди Вас почуємо».

Уявіть собі ситуацію – Ваш автомобіль потрапив у ДТП та отримав пошкодження, сума ремонту склала, наприклад, 57 000 грн., а винуватець ДТП придбав автоцивілку «для галочки», де дешевше, та не замислювався про те, чи зможе платити ця страхова компанія чи ні.  Вважаєте, що це буває не часто? На жаль, це не так.

Кожен учасник дорожнього руху рано чи пізно може потрапити в ДТП, нехай навіть не через свою вину.  

Проблем з отриманням компенсація на ремонт Вашого автомобіля від винуватця аварії або його страхової компанії може бути багато: відсутність в нього полісу ОСЦПВ, неплатоспроможність його страховика, довгі строки врегулювання тощо. В результаті Ви залишаєтеся з розбитим автомобілем, за ремонт якого будете вимушені заплатити з власної кишені. Наприклад 57 000 грн. Сума не маленька, чи не так?

Детальніше

30 червня 2016 Категорія: Новини компанії

За результатами роботи у 2015 році Страхова компанія «Талісман Страхування» вперше з часу прихода нового акціонера – європейського інвестиційного фонду EMF New Europe Insurance Fund – була відзначена найавторитетнішим рейтингом Insurance TOP як лідер ринку прямого страхування.

Детальніше

08 квітня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman