Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Понад 1,6 млн. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за 3 квартал 2015 року.


Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

15 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Понад 1,6 млн грн. СК «Талісман Страхування» выплатила по договорам страхования за 3 квартал 2015 года. Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

Майже 90% страхових випадків припало на пошкодження автомобілів в результаті ДТП і близько 10% – на пошкодження в результаті протиправних дій третіх осіб.

У третьому кварталі стала ще очевиднішою тенденція подорожчання вартості відновлювального ремонту автомобілів. Зокрема в 5% усіх страхових випадків з ОСЦПВ в страховій компанії «Талісман» були здійснені максимальні виплати у 50 000 грн. У середньому кожен другий власник поліса ОСАЦВ від СК «Талісман» зі страховим випадком із максимальною виплатою мав ще й поліс ДЦВ, які спрацювали на суму додатково 17,5 та 11,5 тис. грн.

                «Поточного року стали вже не рідкістю випадки, коли завдані збитки в ДТП оцінюється в більшу суму, ніж покриває поліс ОСЦПВ згідно чинного законодавства, і доплачувати різницю страхувальнику доводиться самотужки, коментує Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування» - Щоб уникнути цього, ми завжди рекомендуємо нашому клієнтові з ОСЦПВ придбати собі додатковий захист - поліс ДЦВ, щоб у майбутньому не думати, звідки брати гроші для компенсації відновлювального ремонту за пошкоджений з його вини автомобіль третьої особи. Адже в цьому суть страхування та наше основне завдання – ми не можемо запобігти виникненню проблеми, але в змозі її вирішити за клієнта у випадку її настання.»

Автострахування - один із найбільш затребуваних видів страхування в Україні. Щороку українські автовласники страхують свій транспорт на кілька мільярдів гривень. КАСКО забезпечує страховий захист автомобілів та інших видів наземного транспорту від максимальної кількості ризиків, яким може бути піддано автомобіль. За КАСКО оплачується ремонт автомобіля, пошкодженого в результаті ДТП, пожежі, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, а також відшкодовується страхова виплата у разі викрадення автомобіля. Найчастіше по КАСКО відшкодовуються збитки, завдані в результаті ДТП, падіння предметів / попадання каміння, протиправних дій третіх осіб.

Детальніше

24 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

З 11 листопада СК «Талісман Страхування» першою на страховому ринку України запустила мобільну версію сайту з попереднім розрахунком вартості страхових полісів та онлайн-замовленням КАСКО та ОСЦПВ.

Детальніше

11 листопада 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman