Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Понад 1,6 млн. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за 3 квартал 2015 року.


Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

15 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Понад 1,6 млн грн. СК «Талісман Страхування» выплатила по договорам страхования за 3 квартал 2015 года. Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

Майже 90% страхових випадків припало на пошкодження автомобілів в результаті ДТП і близько 10% – на пошкодження в результаті протиправних дій третіх осіб.

У третьому кварталі стала ще очевиднішою тенденція подорожчання вартості відновлювального ремонту автомобілів. Зокрема в 5% усіх страхових випадків з ОСЦПВ в страховій компанії «Талісман» були здійснені максимальні виплати у 50 000 грн. У середньому кожен другий власник поліса ОСАЦВ від СК «Талісман» зі страховим випадком із максимальною виплатою мав ще й поліс ДЦВ, які спрацювали на суму додатково 17,5 та 11,5 тис. грн.

                «Поточного року стали вже не рідкістю випадки, коли завдані збитки в ДТП оцінюється в більшу суму, ніж покриває поліс ОСЦПВ згідно чинного законодавства, і доплачувати різницю страхувальнику доводиться самотужки, коментує Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування» - Щоб уникнути цього, ми завжди рекомендуємо нашому клієнтові з ОСЦПВ придбати собі додатковий захист - поліс ДЦВ, щоб у майбутньому не думати, звідки брати гроші для компенсації відновлювального ремонту за пошкоджений з його вини автомобіль третьої особи. Адже в цьому суть страхування та наше основне завдання – ми не можемо запобігти виникненню проблеми, але в змозі її вирішити за клієнта у випадку її настання.»

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Талісман Страхування» повідомляє про наступне.

29 лютого 2016 року здійснено державну реєстрацію змін до Статуту Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Талісман Страхування», пов’язаних зі зміною місцезнаходження.

Детальніше

11 березня 2016 Категорія: Новини компанії

Страхова компанія «Талісман Страхування» оприлюднила дані про страхові виплати, що були здійснені впродовж травня поточного року. Так, за статистикою, загальний обсяг виплат лише за договорами автострахування в травні склав 493 866 грн., з яких 260 730 грн. було відшкодовано за договорами страхування наземного транспорту та 233 136 грн. – за полісами обов’язкового  страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Детальніше

08 червня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman