Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Понад 1,6 млн. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за 3 квартал 2015 року.


Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

15 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Понад 1,6 млн грн. СК «Талісман Страхування» выплатила по договорам страхования за 3 квартал 2015 года. Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

Майже 90% страхових випадків припало на пошкодження автомобілів в результаті ДТП і близько 10% – на пошкодження в результаті протиправних дій третіх осіб.

У третьому кварталі стала ще очевиднішою тенденція подорожчання вартості відновлювального ремонту автомобілів. Зокрема в 5% усіх страхових випадків з ОСЦПВ в страховій компанії «Талісман» були здійснені максимальні виплати у 50 000 грн. У середньому кожен другий власник поліса ОСАЦВ від СК «Талісман» зі страховим випадком із максимальною виплатою мав ще й поліс ДЦВ, які спрацювали на суму додатково 17,5 та 11,5 тис. грн.

                «Поточного року стали вже не рідкістю випадки, коли завдані збитки в ДТП оцінюється в більшу суму, ніж покриває поліс ОСЦПВ згідно чинного законодавства, і доплачувати різницю страхувальнику доводиться самотужки, коментує Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування» - Щоб уникнути цього, ми завжди рекомендуємо нашому клієнтові з ОСЦПВ придбати собі додатковий захист - поліс ДЦВ, щоб у майбутньому не думати, звідки брати гроші для компенсації відновлювального ремонту за пошкоджений з його вини автомобіль третьої особи. Адже в цьому суть страхування та наше основне завдання – ми не можемо запобігти виникненню проблеми, але в змозі її вирішити за клієнта у випадку її настання.»

Генеральний директор СК «Талісман Страхування» Марина Дутлова у статті на порталі Business.ua пояснює переваги онлайн-замовлень щодо консервативніших методів вибору страховки.

Детальніше

23 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Приводьте друзів і економте до 99% на страховці

Приводьте друзів і економте до 99% на страховці

Детальніше

03 липня 2017 Категорія: Акційні пропозиції

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman