Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Майже 800 тис. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у жовтні 2015 року


Майже 800 тис. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у жовтні 2015 року, зокрема виплати за полісами ОСЦПВ та ДСЦПВ (обов’язкове та добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали 353 936 грн. та за договорами КАСКО – майже півмільйона гривень (442 797 грн.)

05 листопада 2015 Категорія: Новини компанії

Найбільша виплата страхового відшкодування склала 185 000 грн. Автомобіль Nissan Juke, що був застрахований за договором КАСКО #щобнесталося, серйозно постраждав в результаті ДТП на перехресті в Миколаївській області.

За результатами страхових виплат у жовтні й надалі спостерігається тенденція перевищення суми збитку над встановленим лімітом страхової суми за полісами ОСЦПВ. Лише у минулому місяці у кожному п’ятому полісі ОСЦПВ від СК «Талісман Страхування», за яким настав страховий випадок, виплачувалася максимальна страхова сумі згідно Закону України про страхування, в 50 000 грн. У 5% випадків у клієнтів компанії разом з полісом ОСЦПВ також спрацьовував наявний поліс ДСЦПВ на додаткову суму в 50 000 грн.

Так, наприклад, у вересні поточному року в Київській області відбулося велике ДТП, в котрому автомобіль з автоцивілкою від СК «Талісман Страхування» серйозно пошкодив новенький Mitsubishi Pajero, який внаслідок удару перекинувся на кришу та не підлягає відновленню. Власник постраждалого в ДТП Mitsubishi Pajero отримав 100 000 грн. компенсації за полісом ОСЦПВ – 50 000 грн. та 50 000 грн. за договором ДСЦПВ.

«Ця сума, на жаль, не зможе компенсувати вартість придбання аналогічного автомобіля, адже постраждале авто не  було застраховане за договором КАСКО. При цьому ми, як страхова компанія, повністю та досить оперативно виконали усі свої зобовязання за договорами страхування відповідальності автовласників.. – коментує пригоду Ася Трубіцкая, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування» - І це не рідкість, коли автовласники вважають, що у випадку ДТП отримають повноцінну компенсацію від винуватця дорожньо-транспортної пригоди через його поліс ОСЦПВ на ремонт та відновлення постраждалого авто. Також часто посилаються на те, що не купують захист КАСКО, тому що мало використовують своє авто.

Хотілося б підкреслити той факт, що лише тільки за результатами жовтня 53% страхових випадків припали на пошкодження автомобілів в результаті ДТП, і майже у 32% випадків автомобілі зазнали пошкоджень під час стоянки або на паркінгу іншими автомобілями або третіми особами. Це говорить про те, що досить часто автомобіль може отримати серйозні пошкодження навіть не знаходячись безпосередньо в процесі експлуатації. Не залежно від того, наскільки добре та як часто Ви водите автомобіль, це не захищає Вас від можливих неприємностей з авто. І лише страхування КАСКО є реальним захистом Вашого залізного коня. Наша компанія розробила ряд страхових програм КАСКО на будь-який смак та гаманець, де кожен знайде для себе відповідний варіант автозахисту.»

Середній термін врегулювання страхових випадків з ОСАГО в СК «Талісман Страхування» у жовтні склав 16 днів, з КАСКО – 8.

Генеральний директор СК «Талісман Страхування» Марина Дутлова прокоментувала статистику зростання страхового ринку України в інтерв'ю сайту Business.ua.

Детальніше

15 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Страхова компанія «Талісман Страхування» разом з групою охоронних компаній USS Security розробили спеціальну пропозицію для своїх клієнтів з захисту житла #подвійнийзахист.

Детальніше

14 квітня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman