Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Майже півмільйона гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року


Майже 500 тисяч гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року, зокрема виплати з ОСЦПВ та ДСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали майже 300 000 грн. та з КАСКО – 200 000 гривень (190 752 грн.)

08 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Новим трендом у листопаді можна відзначити зростання частки страхових випадків, що відбулися з припаркованими автомобілями до майже 32%, куди зокрема попали випадкові або умисні пошкодження автомобіля на парковці або під час стоянки. Частка страхових випадків в ДТП склала 49%, а частка випадків при наїзді на різноманітні предмети та перешкоди - 16%.

Крім того було зафіксовано декілька випадків пошкодження авто через тварин, коли ті раптово з’являлися на проїжджій частині, а також власне прямі пошкодження авто тваринами.

В цілому можна констатувати той факт, що майже половина страхових випадків приходиться не на ДТП у русі, а під час стоянки.

«Цю ж тенденцію ми відмічаємо і в продажам договорів страхування КАСКО, - коментує Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування». – Якщо протягом останніх двох років клієнта частіше звертали увагу на менш дорогі поліси КАСКО з частковим покриттям ризиків, то в 3 кварталі поточного року ми відмічаємо збільшення частки програм КАСКО #щобнесталося з максимальним покриттям в нашому портфелі.

На базі більшої потреби отримання повноцінного захисту, але за доступні гроші ми у листопаді презентували ще один продукт КАСКО #рушайколибажаєш. Нова програма КАСКО має 3 суттєві відмінності. Договір можна укладати починаючи з 1 місяця та лонгувати за потреби на будь-який строк з помісячною оплатою, завдяки чому за 1/12 вартості КАСКО клієнт отримує комплексний захист. Другою відмінністю є 100% виплата при настанні страхового випадку в будь-який період дії договору без необхідності доплачувати страховий платіж за повний рік. Третьою позитивною характеристикою продукту є те, що кожні три місяці власники поліса КАСКО #рушайколибажаєш отримують подарунки або знижку на тариф.»

З лютого 2016 року в Україні збільшено ліміт максимальної виплати за шкоду, що заподіяна майну постраждалих у ДТП, оформлених за Європротоколом до 50 000 грн.

Нагадуємо, що з 2011 року в Україні дії процедура, згідно якої учасники ДТП можуть оформити факт настання страхового випадку без виклику співробітників дорожньої поліції шляхом заповнення спеціального бланку під назвою Європротокол, який є уніфікованим по всій Європі.

Детальніше

05 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

Питання про те, скільки коштує страховка на конкретну марку автомобіля можна вирішити за допомогою онлайн-калькуляторів, які розміщується на офіційних порталах страхових компаній.

Ринок автострахування в Україні дещо впав у зв'язку з різким подорожчанням долара. Автовласники стали частіше відмовлятися від КАСКО. Проте страхові компанії поки не готові знижувати тарифи.

Детальніше

14 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman