Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Майже півмільйона гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року


Майже 500 тисяч гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року, зокрема виплати з ОСЦПВ та ДСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали майже 300 000 грн. та з КАСКО – 200 000 гривень (190 752 грн.)

08 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Новим трендом у листопаді можна відзначити зростання частки страхових випадків, що відбулися з припаркованими автомобілями до майже 32%, куди зокрема попали випадкові або умисні пошкодження автомобіля на парковці або під час стоянки. Частка страхових випадків в ДТП склала 49%, а частка випадків при наїзді на різноманітні предмети та перешкоди - 16%.

Крім того було зафіксовано декілька випадків пошкодження авто через тварин, коли ті раптово з’являлися на проїжджій частині, а також власне прямі пошкодження авто тваринами.

В цілому можна констатувати той факт, що майже половина страхових випадків приходиться не на ДТП у русі, а під час стоянки.

«Цю ж тенденцію ми відмічаємо і в продажам договорів страхування КАСКО, - коментує Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування». – Якщо протягом останніх двох років клієнта частіше звертали увагу на менш дорогі поліси КАСКО з частковим покриттям ризиків, то в 3 кварталі поточного року ми відмічаємо збільшення частки програм КАСКО #щобнесталося з максимальним покриттям в нашому портфелі.

На базі більшої потреби отримання повноцінного захисту, але за доступні гроші ми у листопаді презентували ще один продукт КАСКО #рушайколибажаєш. Нова програма КАСКО має 3 суттєві відмінності. Договір можна укладати починаючи з 1 місяця та лонгувати за потреби на будь-який строк з помісячною оплатою, завдяки чому за 1/12 вартості КАСКО клієнт отримує комплексний захист. Другою відмінністю є 100% виплата при настанні страхового випадку в будь-який період дії договору без необхідності доплачувати страховий платіж за повний рік. Третьою позитивною характеристикою продукту є те, що кожні три місяці власники поліса КАСКО #рушайколибажаєш отримують подарунки або знижку на тариф.»

Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

Детальніше

15 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

При виборі страхової компанії для захисту дорогих в грошовому еквіваленті та емоційній частині речей, таких як автомобіль чи інше майно клієнти частіше за все звертають увагу на надійність страхової компанії та її ставлення до клієнта. Важливо складовою є не лише факт виплат та навіть строки виплат, але й рівень оцінки усіх етапів взаємовідносин страховика зі страхувальником.

СК «Талісман Страхування» стала першим та єдиним в Україні страховиком, який впровадив систему контролю якості страхових послуг на усіх рівнях.

Детальніше

29 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman