Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Майже півмільйона гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року


Майже 500 тисяч гривень СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у листопаді 2015 року, зокрема виплати з ОСЦПВ та ДСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали майже 300 000 грн. та з КАСКО – 200 000 гривень (190 752 грн.)

08 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Новим трендом у листопаді можна відзначити зростання частки страхових випадків, що відбулися з припаркованими автомобілями до майже 32%, куди зокрема попали випадкові або умисні пошкодження автомобіля на парковці або під час стоянки. Частка страхових випадків в ДТП склала 49%, а частка випадків при наїзді на різноманітні предмети та перешкоди - 16%.

Крім того було зафіксовано декілька випадків пошкодження авто через тварин, коли ті раптово з’являлися на проїжджій частині, а також власне прямі пошкодження авто тваринами.

В цілому можна констатувати той факт, що майже половина страхових випадків приходиться не на ДТП у русі, а під час стоянки.

«Цю ж тенденцію ми відмічаємо і в продажам договорів страхування КАСКО, - коментує Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування». – Якщо протягом останніх двох років клієнта частіше звертали увагу на менш дорогі поліси КАСКО з частковим покриттям ризиків, то в 3 кварталі поточного року ми відмічаємо збільшення частки програм КАСКО #щобнесталося з максимальним покриттям в нашому портфелі.

На базі більшої потреби отримання повноцінного захисту, але за доступні гроші ми у листопаді презентували ще один продукт КАСКО #рушайколибажаєш. Нова програма КАСКО має 3 суттєві відмінності. Договір можна укладати починаючи з 1 місяця та лонгувати за потреби на будь-який строк з помісячною оплатою, завдяки чому за 1/12 вартості КАСКО клієнт отримує комплексний захист. Другою відмінністю є 100% виплата при настанні страхового випадку в будь-який період дії договору без необхідності доплачувати страховий платіж за повний рік. Третьою позитивною характеристикою продукту є те, що кожні три місяці власники поліса КАСКО #рушайколибажаєш отримують подарунки або знижку на тариф.»

Запроваджуючи міжнародний досвід на страховий ринок України, наприкінці червня 2015 року страхова компанія «Талісман Страхування» запустила систему контролю якості клієнтського сервісу.

Детальніше

23 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Зокрема, виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов'язкове і добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали понад 1 млн. грн. (1 044 205 грн.) і з КАСКО – більше півмільйона грн. (541 782 грн.)

Детальніше

15 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman