Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Від чого залежать виплати по КАСКО?


Автострахування - один із найбільш затребуваних видів страхування в Україні. Щороку українські автовласники страхують свій транспорт на кілька мільярдів гривень. КАСКО забезпечує страховий захист автомобілів та інших видів наземного транспорту від максимальної кількості ризиків, яким може бути піддано автомобіль. За КАСКО оплачується ремонт автомобіля, пошкодженого в результаті ДТП, пожежі, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, а також відшкодовується страхова виплата у разі викрадення автомобіля. Найчастіше по КАСКО відшкодовуються збитки, завдані в результаті ДТП, падіння предметів / попадання каміння, протиправних дій третіх осіб.

25 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

Цікаву закономірність між якістю водіння та частотою аварій на дорогах виявили американські вчені з Національної Академії Наук (National Academy of Sciences). Протягом 3 років вони проводили дослідження, в результаті якого виявили головні причини автомобільних аварій.

Дані для дослідження були отримані на базі аналізу більш як 3500 водіїв, які стали учасниками дослідження. В їхні автомобілі була вбудована велика кількість датчиків, радарів та камер, які фіксували показники автомобілю ззовні та всередині, такі як швидкість, прискорення, локація по GPS, час до зіткнення у випадку аварії, напрямок погляду водія, наявність алкоголю у повітрі кабіни та коментарі водія.

Детальніше

26 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

Любиш кататися? – Люби та катайся! :)

Ми зібрали основні фактори, які більшою чи меншою мірою впливають на витрату палива, та розділили їх на 2 частини: технічні характеристики та особистісні якості автовласника.

Детальніше

11 січня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman