Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

ОСЦПВ #длясебе: програма збереження спокою та відновлення авто клієнта після ДТП не з його вини за 450 грн.


Уявіть собі ситуацію – Ваш автомобіль потрапив у ДТП та отримав пошкодження, сума ремонту склала, наприклад, 57 000 грн., а винуватець ДТП придбав автоцивілку «для галочки», де дешевше, та не замислювався про те, чи зможе платити ця страхова компанія чи ні.  Вважаєте, що це буває не часто? На жаль, це не так.

Кожен учасник дорожнього руху рано чи пізно може потрапити в ДТП, нехай навіть не через свою вину.  

Проблем з отриманням компенсація на ремонт Вашого автомобіля від винуватця аварії або його страхової компанії може бути багато: відсутність в нього полісу ОСЦПВ, неплатоспроможність його страховика, довгі строки врегулювання тощо. В результаті Ви залишаєтеся з розбитим автомобілем, за ремонт якого будете вимушені заплатити з власної кишені. Наприклад 57 000 грн. Сума не маленька, чи не так?

30 червня 2016 Категорія: Новини компанії

Не кожен готовий купувати договір КАСКО. Хтось повністю впевнений в своїх водійських навичках, для когось такий широкий страховий захист занадто дорогий.

Нова програма страхування від СК «Талісман Страхування» надає достойний фінансових захист автомобілістів у випадку ДТП не з їх вини. В рамках цієї програми компанія компенсує збитки клієнта у розмірі до 100 000 грн. У більшості випадків цього буде достатньо для відновлення автомобіля.

«Фактично мова йде про аналог програми КАСКО за одним ризиком – ДТП не з вини клієнта, але значно дешевше! – розповідає Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування»,  - Адже страховий платіж за договором ОСЦПВ #длясебе фіксований та складає всього 450 грн! Обмеження в 100 000 грн аналогічні встановленому розміру максимальної виплати за звичайним полісом ОСЦПВ. Але в цьому випадку клієнт оперативно отримує оплату ремонту свого автомобіля від своєї страхової компанії, в котрій він впевнений. Більше того, йому не потрібно звертатися до страхової компанії винуватця ДТП, доводити свою правоту та чекати затвердження виплати».

Звичайно ж, СК «Талісман Страхування» гарантує повну інформаційно-консультаційну підтримку та супровід на випадок ДТП та традиційно високу оперативність страхових виплат.

Програма ОСЦПВ #длясебе може бути придбана у доповнення до поліса ОСАГО від «Талісман Страхування». Для придбання полісу варто лише зателефонувати до контакт-центру або залишити заявку на сайті компанії. (ми перетелефонуємо протягом 5 хвилин!).

Довідка

СК «Талісман Страхування» - розумне автострахування з Європи. Компанія працює на ринку України з 2000 року. З червня 2014 року «Талісман Страхування» належить Європейському інвестиційному фонду «EMF New Europe Insurance Fund» та пропонує сучасні послуги з автострахування міжнародного рівня для фізичних осіб.

Головний офіс компанії розташований в Києві, продаж послуг здійснюється на всій території України. Врегулювання страхових випадків здійснюється незалежним експертом, одним з лідерів ринка свого сегменту – компанією «Юніверсал Асистанс», що гарантує об’єктивний та оперативний розгляд та вирішення всіх випадків. В компанії існує система контролю якості обслуговування клієнтів, в рамках якої щомісячно оцінюється рівень задоволеності клієнта на кожному етапі взаємодії.

У лютому 2015 року компанія закрила всі заборгованості перед Клієнтами. Загальна сума страхових виплат, здійснених за перші 2 місяці 2015 року склала близько 2 млн. грн., що майже у 10 разів більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

Детальніше

28 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

Телеканал "24" спільно зі Страховою компанією «Талісман Страхування» проводять чудову акцію до літнього сезону! Тепер кожен глядач телеканалу може стати власником комплекту крутих літніх шин для свого автомобіля. Акція триватиме з 21 березня по 08 квітня 2016 року, за цей час 3 комплекти  літніх шин  знайдуть своїх щасливих власників.

Приз акції –  набір літніх шин*

Детальніше

17 березня 2016 Категорія: Акційні пропозиції

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman