Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

"Талісман" виплатив заборгованості "Рітейл-Страхування"


У лютому 2015 року компанія закрила всі заборгованості перед Клієнтами. Загальна сума страхових виплат, здійснених за перші 2 місяці 2015 року склала близько 2 млн. грн., що майже у 10 разів більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

28 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

У лютому 2015 року компанія закрила всі заборгованості перед Клієнтами. Загальна сума страхових виплат, здійснених за перші 2 місяці 2015 року склала близько 2 млн. грн., що майже у 10 разів більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

З приходом до компанії інвестора – британського інвестиційного фонду «New Europe Insurance Fund» (спонсованого британською компанією «EMF Capital Partners»), і нової команди управлінців, компанія підсилює стандарти роботи, спрямовані на забезпечення високого рівня задоволеності клієнтів. На сьогодні у компанії в урегулюванні присутні лише ті страхові випадки, що сталися останнім часом.

«У четвертому кварталі 2014 року за деякими виплатами спостерігалися затримки, які були пов'язані з очікуванням чергового цільового траншу від інвестиційного фонду. Як тільки ми здійснили всі необхідні дії щодо його отримання – ми відразу ж погасили всі прострочені заборгованості перед Клієнтами. Ми приносимо вибачення нашим Клієнтам за заподіяні незручності і на даний момент міняємо критерії та процедуру врегулювання, в якій одними з найважливіших точок контролю ми ставимо для себе швидкість і повноту виплат страхових відшкодувань» - коментує Андрій Супрун, Голова Правління СК «Рітейл-Страхування» (Talisman™).  

Завдяки відкриттю всіх заборгованостей, компанія планує істотно поліпшити свою позицію в рейтингу Моторного Бюро (оцінка діяльності страховиків, відома багатьом клієнтам як «світлофор») уже в наступному оновленні рейтингу.

«На жаль, рейтинг МТСБУ оновлюється 1 раз на квартал, і наше фактичне закриття всіх боргів та офіційних скарг від Клієнтів (а за 2014 було всього 11 скарг) відіб'ється в рейтингу Моторного Бюро лише у квітні цього року» - додає Андрій Супрун.

Ми вітаємо п'ятьох передплатників нашої сторінки в Facebook, які виграли по 10 літрів палива, взявши участь в акції «Мій Талісман»!

Запрошуємо всіх підписуватися на нашу сторінку та брати участь у нових конкурсах.

Детальніше

16 липня 2015 Категорія: Новини компанії

При виборі страхової компанії для захисту дорогих в грошовому еквіваленті та емоційній частині речей, таких як автомобіль чи інше майно клієнти частіше за все звертають увагу на надійність страхової компанії та її ставлення до клієнта. Важливо складовою є не лише факт виплат та навіть строки виплат, але й рівень оцінки усіх етапів взаємовідносин страховика зі страхувальником.

СК «Талісман Страхування» стала першим та єдиним в Україні страховиком, який впровадив систему контролю якості страхових послуг на усіх рівнях.

Детальніше

29 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman