Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

СК «Талісман Страхування» відкрила онлайн-продажі страхування житла


Страхова компанія «Талісман Страхування» пропонує в режимі онлайн страхувати житло – найбільшу матеріальну цінність будь-якої людини.

12 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

СК «Талісман Страхування» відкрила онлайн-продажі договорів страхування майна фізичних осіб.

«Житло кожної людини є найбільшою матеріальною цінністю, адже на нього більшість українців заощаджують, збирають і відкладають роками, багато людей півжиття виплачує іпотечні кредити, і навіть, отримавши квартиру або будинок у спадок, кожен з нас вкладає в своє житло душу, свої доходи і емоції, створюючи свій неповторний затишок і комфорт, - каже Ася Трубіцкая, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування», - З огляду на стан житлового фонду України, статистику аварій у системах водопостачання, вибухів газу, коротких замикань та інших неприємних випадків, що завдають шкоду житлу, зашкалює. Та й кількість квартирних крадіжок за останні кілька років зросла в рази. Часи, коли житло страхували лише через вимогу банку щодо заставного майна, давно пройшли, тепер це усвідомлена потреба і норма комфортного життя».

Виходячи з майже 15-ти річного досвіду майнового страхування СК «Талісман Страхування» розробити комплексний страховий продукт із захисту будь-якого виду нерухомості з простими та зрозумілими програмами страхування - # Моя фортеця (страхування квартири та будинку), # Моя відпустка (страхування житла на час відсутності), # Я здаю (страхування житла, що здається в оренду) та # Мій ремонт (страхування житла після ремонту). Всі програми включають найпоширеніші ризики – пожежа, вибух газу, затоплення, стихій і крадіжки зі зломом, а також опцію страхування відповідальності перед сусідами.

Але головною відмітною особливістю нового продукту є те, що абсолютно всі опції страхового захисту клієнт обирає сам - страхову суму, в рамках якої буде виплачуватися страхове відшкодування, бажані терміни страхування, умови оплати страхової премії та предмет страхування, будь то конструктивні елементи, оздоблення, меблі, техніка і електроніка, відповідальність перед сусідами та ін.

«Створюючи новий продукт, ми в першу чергу оцінили реальні потреби клієнтів, адже захист майна «включають» усвідомлено, а не під тиском зобов'язань. Він повинен бути досить простим, максимально комплексним для можливості клієнту вибирати потрібні саме йому опції захисту і зручним у придбанні.

Страхування майна від СК «Талісман» дозволяє у 2-3 кліка зібрати так званий захисний пазл для своєї квартири або будинку онлайн або по телефону. Це дуже просто. Договір страхування оформляється без огляду майна, ми довіряємо нашому клієнтові й даємо йому право визначати вартість його майна. Це легко. І головне, ми самі заповнимо договір і привеземо його в зручний для клієнта час і місце. Це зручно.» - додає А.Трубіцкая.

Окрім цього, програми страхування майна від СК «Талісман Страхування» включають такі ексклюзивні опції, як компенсація витрат на проживання клієнта в готелі на час ремонту внаслідок настання страхового випадку з його житлом, а також компенсація недоотриманої орендної плати у випадку, якщо застраховане майно здається в оренду.

Приємними особливостями програм майнового страхування від СК «Талісман Страхування» є виплата страхового відшкодування згідно страхової суми, а не ринкової вартості майна на момент настання страхової події, а також виплата без урахування зносу, що означає, що сума компенсації за пошкоджені елементи, техніку та матеріали для ремонту розраховується, як за нові.

                Врегулювання страхових подій по майновому страхуванню в СК «Талісман Страхування» також відповідає 3 ключовим потребам клієнта. Комплексність – врегулювання здійснюється по всій території України. Зручність – терміни виплати за договорами страхування майна» – до 10 днів на ухвалення рішення та до 10 днів на виплату. Простота – партнери страхової компанії візьмуть на себе забезпечення максимальної кількості документів, щоб клієнт не витрачав свій дорогоцінний час.

                Оформити договір страхування # Моя фортеця, # Моя відпустка, # Я здаю або # Мій ремонт легше легкого – на нашому сайті або по телефону: 0 800 5000 10.

Talisman Страхування, перша в Україні компанія 100% прямого онлайн-страхування, почала продажу страхових полісів КАСКО для авто з терміном експлуатації до 20 років. Пропозиція такого унікального рішення по страхуванню «дорослих» авто стало можливим завдяки розробленим механізмам в ризиковій політиці компанії.

Детальніше

29 квітня 2015 Категорія: Новини компанії

СК «Талісман Страхування» вперше з дня придбання СК «Рітейл Страхування» презентувала свої фінансові показники за результатами 9 місяців 201 рокі в рейтингу авторитетного видання Insurance TOP.

Детальніше

09 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman