Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

СК «Талісман Страхування» відкрила онлайн-продажі туристичного страхування


З жовтня 2015 лінійка популярних страхових продуктів СК «Талісман» поповнилася ще одним видом страхового захисту - туристичним страхуванням осіб, які виїжджають за кордон або подорожують по Україні.

06 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Клієнтам СК «Талісман» тепер доступне комплексне страхування туристів у пакетах «Економ», «Стандарт», «Бізнес», а також пакети для активного відпочинку та розширене покриття.

«У переддень зимового туристичного сезону даний вид страхування стає особливо актуальним, - прокоментувала Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування», - Ми постійно аналізуємо запити наших клієнтів, цікавимося їх потребами у страховому захисті.

Ми побачили, що багато наших клієнтів охоче подорожують, і відповідно мають потребу в туристичному страхуванні. На той момент у нашій продуктовій лінійці ще не було туристичного страхування, хоча відповідна ліцензія у нас є. Ми розглянули різні можливості – від створення власного продукту до партнерства із професійною спеціалізованою компанією. Для нас дуже важливими є теплі стосунки з нашим клієнтом, якому ми повинні давати лише найкраще. І нашим рішенням стала співпраця з міжнародною компанією ERV, безумовно одним із найкращих провайдерів туристичного страхування у світі. При виборі партнера ключовими параметрами стали висока якість надаваних страхових послуг, аналогічна стратегія реалізації продукту і можливість придбання поліса онлайн.»

ERV (з нім. Європейське туристичне страхування) - міжнародна мережа експертів туристичного страхування з більш ніж 100-річним досвідом. Стабільна материнська компанія, дочірні компанії та філії по всьому світу, дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим у сегменті туристичного страхування. Лише за 3 місяці літа 2015 року компанія ERV застрахувала 164 тисячі туристів, які подорожують за кордон, і 9 тис. туристів, які подорожують Україною. Команди навчених координаторів, лікарів, широка мережа партнерських клінік, транспортних компаній та інших провайдерів послуг забезпечать медичну допомогу в будь-якій країні світу у разі раптової хвороби або нещасного випадку.

«На поточний момент ми не стали створювати свій власний продукт, оскільки вважаємо, що наш клієнт повинен отримувати найкраще від найкращих, а ми, у свою чергу, й далі будемо фокусуватися на вдосконаленні наших флагманських продуктів у автострахуванні та майновому страхуванні. - додає Марина Дутлова. - При цьому політика нашої компанії залишається незмінною – чесна ціна з перших рук. Вартість туристичної страховки в СК «Талісман Страхування» й у нашого партнера однакова.» 

 

Тепер лінійка страхових продуктів СК «Талісман» включає такі види страхових послуг, як КАСКО, ОСАЦВ, страхування майна і страхування подорожей. Флагманська категорія страхової послуги компанії – КАСКО – представлена різними продуктами, сформованими під конкретні групи потреб: #щобнесталося, #впевненість, #антистрес та #мінімалочка.

Страхова компанія «Талісман Страхування» та Українське бюро кредитних історій провели дослідження, яке дозволило виявити закономірності між кредитним рейтингом та вірогідністю настання страхового випадку. Так, згідно результатів дослідження, люди, які своєчасно виплачують свої кредитні зобов’язання, як правило, рідше потрапляють в автомобільні аварії.

Детальніше

18 січня 2016 Категорія: Новини компанії

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman