Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

СК «Талісман Страхування» відкрила онлайн-продажі туристичного страхування


З жовтня 2015 лінійка популярних страхових продуктів СК «Талісман» поповнилася ще одним видом страхового захисту - туристичним страхуванням осіб, які виїжджають за кордон або подорожують по Україні.

06 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Клієнтам СК «Талісман» тепер доступне комплексне страхування туристів у пакетах «Економ», «Стандарт», «Бізнес», а також пакети для активного відпочинку та розширене покриття.

«У переддень зимового туристичного сезону даний вид страхування стає особливо актуальним, - прокоментувала Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування», - Ми постійно аналізуємо запити наших клієнтів, цікавимося їх потребами у страховому захисті.

Ми побачили, що багато наших клієнтів охоче подорожують, і відповідно мають потребу в туристичному страхуванні. На той момент у нашій продуктовій лінійці ще не було туристичного страхування, хоча відповідна ліцензія у нас є. Ми розглянули різні можливості – від створення власного продукту до партнерства із професійною спеціалізованою компанією. Для нас дуже важливими є теплі стосунки з нашим клієнтом, якому ми повинні давати лише найкраще. І нашим рішенням стала співпраця з міжнародною компанією ERV, безумовно одним із найкращих провайдерів туристичного страхування у світі. При виборі партнера ключовими параметрами стали висока якість надаваних страхових послуг, аналогічна стратегія реалізації продукту і можливість придбання поліса онлайн.»

ERV (з нім. Європейське туристичне страхування) - міжнародна мережа експертів туристичного страхування з більш ніж 100-річним досвідом. Стабільна материнська компанія, дочірні компанії та філії по всьому світу, дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим у сегменті туристичного страхування. Лише за 3 місяці літа 2015 року компанія ERV застрахувала 164 тисячі туристів, які подорожують за кордон, і 9 тис. туристів, які подорожують Україною. Команди навчених координаторів, лікарів, широка мережа партнерських клінік, транспортних компаній та інших провайдерів послуг забезпечать медичну допомогу в будь-якій країні світу у разі раптової хвороби або нещасного випадку.

«На поточний момент ми не стали створювати свій власний продукт, оскільки вважаємо, що наш клієнт повинен отримувати найкраще від найкращих, а ми, у свою чергу, й далі будемо фокусуватися на вдосконаленні наших флагманських продуктів у автострахуванні та майновому страхуванні. - додає Марина Дутлова. - При цьому політика нашої компанії залишається незмінною – чесна ціна з перших рук. Вартість туристичної страховки в СК «Талісман Страхування» й у нашого партнера однакова.» 

 

Тепер лінійка страхових продуктів СК «Талісман» включає такі види страхових послуг, як КАСКО, ОСАЦВ, страхування майна і страхування подорожей. Флагманська категорія страхової послуги компанії – КАСКО – представлена різними продуктами, сформованими під конкретні групи потреб: #щобнесталося, #впевненість, #антистрес та #мінімалочка.

При виборі страхової компанії для захисту дорогих в грошовому еквіваленті та емоційній частині речей, таких як автомобіль чи інше майно клієнти частіше за все звертають увагу на надійність страхової компанії та її ставлення до клієнта. Важливо складовою є не лише факт виплат та навіть строки виплат, але й рівень оцінки усіх етапів взаємовідносин страховика зі страхувальником.

СК «Талісман Страхування» стала першим та єдиним в Україні страховиком, який впровадив систему контролю якості страхових послуг на усіх рівнях.

Детальніше

29 лютого 2016 Категорія: Новини компанії

За результатами 4 місяців частка КАСКО в портфелі компанії практично подвоїлася, а частка ОСЦПВ суттєво скоротилася у порівнянні з результатами 4 місяців 2015 року. НА кінець квітня 70% портфелю СК «Талісман Страхування» складали поліси КАСКО (2,2 млн. грн.) та майже 27% поліси ОСЦПВ (825 тис. грн.). У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року зростання продажів склало майже 50%.

Детальніше

19 травня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman