Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

ЗМІ про нас: Ася Трубіцька про затребуваність страховки ДЦВ після підняття лімітів по ОСЦПВ


Заступник генерального директора СК «Талісман Страхування» Ася Трубіцька відповіла на запитання провідного інтернет-порталу про страхування «Мій страховий агент».

16 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Інтернет-портал «Мій страховий агент» звернувся до учасників українського страхового ринку з питанням: чи залишиться актуальним додатковий ліміт цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ) після планованого підвищення лімітів з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ)? Чи зможуть страхові компанії зберегти інтерес до такого виду страхування, як ДЦВ?

На запитання відповіла Ася Трубіцька, заступник генерального директора СК «Талісман Страхування»:

«Затребуваність ДЦВ більшою мірою залежатиме від того, на скільки буде збільшено ліміт відповідальності з ОСЦПВ. На даний момент в обговоренні знаходяться два варіанти розвитку подій. Перший – це підвищення до 100 000 грн. з наступним щорічним підвищенням у 2 рази, і другий варіант – разове підвищення до 500 000 грн. за шкоду майну і до 1 000 000 грн. по життю і здоров'ю.

У першому випадку ДЦВ залишається абсолютно затребуваним продуктом з урахуванням того, що середня вартість автомобілів зросла, як і курс долара у 2,5-3 рази. Якщо ж ліміт піднімуть відразу до 500 000 грн. ДЦВ як продукт стає абсолютно неактуальним. Особливо з урахуванням того, що виплати з ОСЦПВ відбуваються з урахуванням зносу автомобіля, а виплати по життю і здоров'ю прив'язані до мінімальної заробітної плати. »

Повна версія матеріалу доступна на порталі «Мій страховий агент».

#ЗМІпронас

Запроваджуючи міжнародний досвід на страховий ринок України, наприкінці червня 2015 року страхова компанія «Талісман Страхування» запустила систему контролю якості клієнтського сервісу.

Детальніше

23 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman