Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Як не витрачати гроші на ремонт машини?


Для того, щоб забезпечити себе від непомірних фінансових витрат на відновлення автомобіля, необхідно обов'язково оформити страховку. Сучасне автострахування - це рятівний вихід у випадку нанесення великого збитку транспортному засобу.

11 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Завантаженість сучасних трас автотранспортом з кожним роком збільшує кількість аварій. Дорожньо-транспортні пригоди відбуваються регулярно, як в межах міста, так і на міжміських шосе. При цьому аварія може відбуватися, як з вини конкретного водія, так і через погодні умов чи інших учасників руху.

Необхідність автострахування

Для того, щоб забезпечити себе від непомірних фінансових витрат на відновлення автомобіля, необхідно обов'язково оформити страховку. Сучасне автострахування - це рятівний вихід у випадку нанесення великого збитку транспортному засобу.

Страхування автомобіля може бути двох видів:

  • добровільне
  • обов'язкове

  Обов'язкове страхування захищає цивільну відповідальність власника авто при настанні страхового випадку. Така страховка гарантує відшкодування збитку при завданні збитків з вини застрахованої особи. Добровільне страхування передбачає відшкодування збитку автомобілю, незалежно від того, хто або що було винуватцем ДТП.

  КАСКО та ОСЦПВ

  Обов'язкове страхування цивільної відповідальності має оформлятися усіма власниками автомобілів. Страхові випадки по ОСЦПВ включають в себе нанесення збитку майну третіх осіб, нанесення шкоди здоров'ю та життю людини, що відбулося в результаті ДТП. Розміри компенсації по кожному випадку лімітовані статтею закону. Якщо у власника авто не буде ОСЦПВ, то йому загрожують штрафні санкції. Крім того, без цієї страховки не можна поставити машину на облік і неможливо пройти техогляд.

  КАСКО є одним з видів добровільного страхування. Цей тип страховки дозволяє компенсувати збиток, який не передбачений в ОСЦПВ. Страховка КАСКО в першу чергу захищає майно застрахованої особи, включаючи автомобіль і додаткове обладнання. Страхові виплати здійснюються незалежно від того, з чиєї вини сталася аварія. У страхові випадки по КАСКО входить відшкодування збитку при викраденні або при ДТП.

  Як відбуваються виплати по страховці

  При виникненні страхового випадку потрібно негайно викликати дорожньо-постову службу, яка видає довідку про інцидент ДТП та довідку про не порушення кримінальної справи. Постраждала особа направляє ці довідки в страхову компанію винуватця аварії.

  Після цього проводиться незалежна експертиза, що визначає розмір збитку.

  У автовласників є дві можливості відшкодування збитку автомобілю:

   • отримати грошову компенсацію
   • віддати машину на ремонт

   При ремонті за рахунок страхової компанії автовласник позбавляється права вибору певної автомайстерні. Крім того, він не зможе контролювати цей ремонт.

   Що не треба робити при ДТП. Корисні поради

   Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам отримати повні страхові виплати:

     • У першу чергу не потрібно вступати в конфлікт з іншими учасниками ДТП
     • Не слід піддаватися погрозам або умовлянням вирішити питання на місці
     • До приїзду співробітників інспекції не потрібно пересувати машину з місця ДТП.

   Більше 900 тис. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у квітні 2016 року, зокрема виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов’язкове та добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали 245 506 грн. та по КАСКО– 662 164 грн. відповідно.

   Детальніше

   11 травня 2016 Категорія: Новини компанії

   Заступник генерального директора СК «Талісман Страхування» Ася Трубіцька відповіла на запитання провідного інтернет-порталу про страхування «Мій страховий агент».

   Детальніше

   16 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

   Зворотний зв'язок

   Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

   Вашого листа відправлено

   Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

   Дякуємо, що обираєте Talisman