Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

СК «Талісман Страхування» зібрала понад 5,3 млн. грн. за підсумками 9 місяців 2015 року


Половину портфеля компанії склали поліси ОСАЦВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – 2 694 359 грн.) і майже половину – договори страхування КАСКО (2 478 024 грн.)

19 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Понад 5,3 млн. грн. страхових премій зібрала СК «Талісман Страхування» за 9 місяців 2015 року. Половину портфеля компанії склали поліси ОСАЦВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – 2 694 359 грн.) і майже половину – договори страхування КАСКО (2 478 024 грн.)

Сума страхових виплат за вказаний період склала 5,03 млн. грн., з них 3 618 376 грн. становили виплати за полісами ОСАЦВ і 1 336 234 грн. – за договорами КАСКО.

«За перші три квартали 2015 року, ми здійснили колосальну роботу, – розповідає Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування». - Першочергово, компанія здійснила виплату всіх зобов'язань СК «Рітейл Страхування» минулих періодів, оскільки ми є її правонаступником.

А далі ми почали з чистого аркуша, провели ребрендинг компанії і з березня працюємо під ім'ям «Талісман», впровадили нову облікову систему і CRM систему управління взаємовідносинами з клієнтами, повернули процес врегулювання у бік абсолютної зручності для клієнта. Так, наприклад, наш аварійний комісар в обов'язковому порядку виїжджає на місце події за полісом ОСЦПВ в разі вини нашого клієнта. Таким чином ми завжди не лише підтримаємо клієнта морально та фізично в неприємній ситуації, але й вирішимо всі питання щодо оформлення випадку та збору необхідних документів. Хоча в практиці українського страхового ринку дана опція доступна лише клієнтам з КАСКО.

Ми також повністю оновили лінійку страхових продуктів, створивши пакетні договори страхування, які прості і зрозумілі будь-якій людині, навіть дуже далекій від страхування. Наша пропозиція тепер включає всі найбільш затребувані нашими клієнтами договори страхування: ОСАЦВ, ДЦВ, КАСКО, страхування майна й відповідальності власників майна, страхування від нещасного випадку і універсальний тип захисту подорожей, зокрема Зелену Карту, страхування для виїзду за кордон та подорожей по Україні.»

За третій квартал СК «Талісман Страхування» зібрала 2 015 701 грн. страхових премій та виплатила 1 615 094 грн. страхових відшкодувань.

«За підсумками 9 місяців ми приростали у преміях в середньому на 15% щокварталу, при цьому основний ріст відбувається за рахунок нових клієнтів – до 40% портфелю, - додає Марина Дутлова. - Для нас це велике досягнення і доказ того, що обрано правильний шлях розвитку, назустріч потребам і побажанням клієнта. У четвертому кварталі ми плануємо завершити процес технологізації ключових напрямків бізнесу, запустити нові сервіси для клієнта і доформувати свою продуктову лінійку, щоб у 2016 році нам не було рівних у зручності, ціновій доступності та швидкості обслуговування наших клієнтів.»

Найбільш збиткові марки авто 2015 року

Перше місце в рейтингу причин страхових випадків з КАСКО в 2015 році, за словами виконавчого директора СК "Талісман СТрахування" Ольги Філіпової, займають ДТП без другого учасника.

"Це коли водій застрахованого автомобіля власноруч здійснює наїзд на перешкоду", - пояснює Ольга Філіпова. Вона підрахувала, що на такі ДТП припадає біля 40% усіх страхових випадків з КАСКО.

Друге місце займають класичні аварії з двома учасниками - 35%.

Третя - протиправні дії третії осіб, тобто дії хуліганів та вандалів. Також сюда відносяться випадки, коли припаркований автомобіль пошкоджується іншим авто, водій якого залишає місце пригоди, не повідомивши про аварію.

Детальніше

27 січня 2016 Категорія: Новини компанії

Страхова компанія «Талісман Страхування» розробила новий страховий продукт з захисту особистих речей від крадіжки та втрати – «Талісман».

Детальніше

03 листопада 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman