Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

СК «Талісман Страхування» зібрала понад 5,3 млн. грн. за підсумками 9 місяців 2015 року


Половину портфеля компанії склали поліси ОСАЦВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – 2 694 359 грн.) і майже половину – договори страхування КАСКО (2 478 024 грн.)

19 жовтня 2015 Категорія: Новини компанії

Понад 5,3 млн. грн. страхових премій зібрала СК «Талісман Страхування» за 9 місяців 2015 року. Половину портфеля компанії склали поліси ОСАЦВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – 2 694 359 грн.) і майже половину – договори страхування КАСКО (2 478 024 грн.)

Сума страхових виплат за вказаний період склала 5,03 млн. грн., з них 3 618 376 грн. становили виплати за полісами ОСАЦВ і 1 336 234 грн. – за договорами КАСКО.

«За перші три квартали 2015 року, ми здійснили колосальну роботу, – розповідає Марина Дутлова, генеральний директор СК «Талісман Страхування». - Першочергово, компанія здійснила виплату всіх зобов'язань СК «Рітейл Страхування» минулих періодів, оскільки ми є її правонаступником.

А далі ми почали з чистого аркуша, провели ребрендинг компанії і з березня працюємо під ім'ям «Талісман», впровадили нову облікову систему і CRM систему управління взаємовідносинами з клієнтами, повернули процес врегулювання у бік абсолютної зручності для клієнта. Так, наприклад, наш аварійний комісар в обов'язковому порядку виїжджає на місце події за полісом ОСЦПВ в разі вини нашого клієнта. Таким чином ми завжди не лише підтримаємо клієнта морально та фізично в неприємній ситуації, але й вирішимо всі питання щодо оформлення випадку та збору необхідних документів. Хоча в практиці українського страхового ринку дана опція доступна лише клієнтам з КАСКО.

Ми також повністю оновили лінійку страхових продуктів, створивши пакетні договори страхування, які прості і зрозумілі будь-якій людині, навіть дуже далекій від страхування. Наша пропозиція тепер включає всі найбільш затребувані нашими клієнтами договори страхування: ОСАЦВ, ДЦВ, КАСКО, страхування майна й відповідальності власників майна, страхування від нещасного випадку і універсальний тип захисту подорожей, зокрема Зелену Карту, страхування для виїзду за кордон та подорожей по Україні.»

За третій квартал СК «Талісман Страхування» зібрала 2 015 701 грн. страхових премій та виплатила 1 615 094 грн. страхових відшкодувань.

«За підсумками 9 місяців ми приростали у преміях в середньому на 15% щокварталу, при цьому основний ріст відбувається за рахунок нових клієнтів – до 40% портфелю, - додає Марина Дутлова. - Для нас це велике досягнення і доказ того, що обрано правильний шлях розвитку, назустріч потребам і побажанням клієнта. У четвертому кварталі ми плануємо завершити процес технологізації ключових напрямків бізнесу, запустити нові сервіси для клієнта і доформувати свою продуктову лінійку, щоб у 2016 році нам не було рівних у зручності, ціновій доступності та швидкості обслуговування наших клієнтів.»

Нагадуємо, що з 2 по 30 червня 2015 проходить Акція «Купи КАСКО - їдь на море».

Детальніше

18 червня 2015 Категорія: Новини компанії

Страхування автомобіля забезпечує необхідний захист на дорогах.

Страхування в СК «Талісман» - це надійність Європейської компанії та вигідні тарифи для будь-якого авто.

А ще це індивідуальний підхід та різноманітні бонуси та заохочення.

Ви ще не з КАСКО?

Детальніше

22 грудня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman