Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Швидкість виплат в СК «Талісман Страхування»: 100% задоволених клієнтів


СК «Талісман Страхування» підвела підсумки роботи системи контролю якості обслуговування клієнтів за січень – травень 2016 року. Нагадаємо, компанія стала першим в Україні страховиком, який запровадив систему контролю якості страхових послуг на всіх рівнях: починаючи з укладення договору страхування і закінчуючи виплатою страхового відшкодування. 

15 червня 2016 Категорія: Новини компанії

Проведення опитування клієнтів СК «Талісман Страхування» надає можливість оцінити якість обслуговування  всередині самої компанії та у партнерів і  операторів, які задіяні в обслуговуванні  її  клієнтів,  а клієнти, в свою чергу,  можуть висловити всі свої зауваження та побажання, залишити як негативний, так і позитивний відгук.

«Безпосереднє спілкування з клієнтом дозволяє нам неупереджено оцінити якість послуг, які ми надаємо, на всіх етапах страхування, з іншого боку поглянути на ті чи інші процеси, а отже, надає можливість об’єктивно оцінювати наші сильні та слабкі сторони,  - каже Вероніка Комаровська, директор департаменту навчання, розвитку та контролю СК «Талісман Страхування». – Крім того, зворотній зв’язок зі страхувальником надає можливість правильно й оперативно реагувати на нові потреби клієнта, надаючи йому актуальні продукти та забезпечуючи високоякісний сервіс».

Як виявив моніторинг, за підсумками роботи СК «Талісман Страхування» в січні – травні поточного року роботою аварійного комісара залишились задоволеними 93% клієнтів. В свою чергу, якістю реєстрації страхової події (отриманою консультацією, інформаційною підтримкою в разі страхової події) задоволені 96%. Рівень задоволеності наданою техдопомогою - 90%. Оперативність та якість ремонту на СТО високо оцінили 94% клієнтів, а швидкість виплати страхового відшкодування з  КАСКО та саму суму виплати – 100% клієнтів.

Оцінюючи якість обслуговування в СК «Талісман Страхування» багато хто з клієнтів не обмежувались сухими цифрами, залишаючи свої коментарі.  Наводимо лише деякі з них.

Михайло, Київ: «Все сподобалось! Обслуговування оперативне, навіть не очікував, якщо чесно, що так швидко приймуть рішення та виплатять!»

Ірина, Вишгород Київської області: «Дуже задоволена компанією. На моїй пам’яті «Талісман» - одна з небагатьох компаній, що так оперативно приймає рішення та якісно вирішує питання».

Олександр, Суми: «Компанія перевершила всі мої сподівання! Виплату було оформлено лише впродовж двох годин! Все сподобалось: обслуговування оперативне, сервіс – відмінний! Не жалкую, що застрахувався у вас!»

Микола, Кіровоград: «Ви найкращі на сьогодні на страховому ринку!»

Більше відгуків про компанію можна подивитися на http://minfin.com.ua/insurance/company/talisman-sk/review/

Втім, незважаючи на схвальні відгуки, СК «Талісман Страхування» не спочиває на лаврах, продовжуючи кропітку роботу над впровадженням сучасних актуальних сервісів для клієнтів, розширюючи перелік партнерів для їх ефективного обслуговування та вдосконалюючи важливі бізнес-процес.  Так, лише протягом останнього часу компанія розширила мережу партнерських СТО в столиці за рахунок автосервісу «Автодом», оптимізувала схему прийому заяв на партнерській СТО «Лайф-Авто», запровадила новий механізм надання інформації про ДТП партнерській СТО,  що забезпечує оперативність виконання ремонтних робіт та якісне обслуговування клієнта, тощо. Як же оцінять ці та інші численні нововведення, спрямовані на покращення якості обслуговування в компанії, клієнти СК «Талісман Страхування», завдяки дослідженням стане відомо вже найближчим часом.

#нам1рік #зднемнародження #talisman_sk #щобнесталося

Бліц-інтерв’ю с генеральним директором СК «Талісман Страхування» Мариною Дутловою.

Детальніше

18 березня 2016 Категорія: Новини компанії

Ми вітаємо п'ятьох передплатників нашої сторінки в Facebook, які виграли по 10 літрів палива, взявши участь в акції «Мій Талісман»!

Запрошуємо всіх підписуватися на нашу сторінку та брати участь у нових конкурсах.

Детальніше

16 липня 2015 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman