Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Ми завжди раді відповісти на Ваші запити та пропозиції, а також надати експертні коментарі з теми страхування та захисту.

Прес-центр: PR@talisman-sk.com.ua

Приводьте друзів і економте до 99% на страховці

Приводьте друзів і економте до 99% на страховці

Детальніше

03 липня 2017 Категорія: Акційні пропозиції

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Детальніше

10 лютого 2017 Категорія: Новини компанії

Уявіть собі ситуацію – Ваш автомобіль потрапив у ДТП та отримав пошкодження, сума ремонту склала, наприклад, 57 000 грн., а винуватець ДТП придбав автоцивілку «для галочки», де дешевше, та не замислювався про те, чи зможе платити ця страхова компанія чи ні.  Вважаєте, що це буває не часто? На жаль, це не так.

Кожен учасник дорожнього руху рано чи пізно може потрапити в ДТП, нехай навіть не через свою вину.  

Проблем з отриманням компенсація на ремонт Вашого автомобіля від винуватця аварії або його страхової компанії може бути багато: відсутність в нього полісу ОСЦПВ, неплатоспроможність його страховика, довгі строки врегулювання тощо. В результаті Ви залишаєтеся з розбитим автомобілем, за ремонт якого будете вимушені заплатити з власної кишені. Наприклад 57 000 грн. Сума не маленька, чи не так?

Детальніше

30 червня 2016 Категорія: Новини компанії

СК «Талісман Страхування» підвела підсумки роботи системи контролю якості обслуговування клієнтів за січень – травень 2016 року. Нагадаємо, компанія стала першим в Україні страховиком, який запровадив систему контролю якості страхових послуг на всіх рівнях: починаючи з укладення договору страхування і закінчуючи виплатою страхового відшкодування. 

Детальніше

15 червня 2016 Категорія: Новини компанії

Страхова компанія «Талісман Страхування» оприлюднила дані про страхові виплати, що були здійснені впродовж травня поточного року. Так, за статистикою, загальний обсяг виплат лише за договорами автострахування в травні склав 493 866 грн., з яких 260 730 грн. було відшкодовано за договорами страхування наземного транспорту та 233 136 грн. – за полісами обов’язкового  страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Детальніше

08 червня 2016 Категорія: Новини компанії

За результатами 1 кварталу 1016 року темп приросту страхових премій в СК "Талісман Страхування" склав 34,2% та підняв компанію на 24 місце в щоквартальному рейтингу страхових компаній авторитетного видання Insurance TOP. За загальними фінансовими показниками, такими як активи, власний капітал, гарантійний фонд, страхові резерви СК "Талісман Страхування" входить до ТОП-60 страхових компаній України.

Детальніше

07 червня 2016 Категорія: Новини компанії

За результатами 4 місяців частка КАСКО в портфелі компанії практично подвоїлася, а частка ОСЦПВ суттєво скоротилася у порівнянні з результатами 4 місяців 2015 року. НА кінець квітня 70% портфелю СК «Талісман Страхування» складали поліси КАСКО (2,2 млн. грн.) та майже 27% поліси ОСЦПВ (825 тис. грн.). У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року зростання продажів склало майже 50%.

Детальніше

19 травня 2016 Категорія: Новини компанії

Більше 900 тис. грн. СК «Талісман Страхування» виплатила за договорами автострахування у квітні 2016 року, зокрема виплати з ОСЦПВ та ДЦВ (обов’язкове та добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) склали 245 506 грн. та по КАСКО– 662 164 грн. відповідно.

Детальніше

11 травня 2016 Категорія: Новини компанії

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman