Вызов консультанта
Про нас Оплата онлайн

Приєднуйтесь

До спільности Talisman на Facebook

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Автострахування в Харкові - нехай ремонт роблять за тебе


Навіть самий акуратний, старанний і відповідальний водій не застрахований від того, щоб потрапити в аварію або зіткнутися з ушкодженнями свого авто з незалежних від нього причин. У разі ДТП або іншої неприємності вартість відновлення машини може доходити до надзвичайних сум, які відшкодує страхова компанія - але лише в тому випадку, якщо ви здійсните автострахування в Харкові чи іншому місті.

Оформіть надійну страховку на своє улюблене авто в Дніпропетровську - швидко і без всяких паперів

Страховка авто в Харкові - який поліс вибрати

Існує два основних види страхування автомобілів: ОСЦПВ, що є обов'язковим для всіх автовласників, і КАСКО, яке оформляється за бажанням. Страховка авто в Харкові за полісом ОСЦПВ припускає страховий захист машини у разі ДТП, а також оплату лікування людей, які постраждали внаслідок аварії. Страховка машин в Харкові типу КАСКО захищає автомобіль від пошкодження, як в результаті аварії, так і через стихійних лих, падіння предметів, пожеж тощо

Добровільне страхування авто в Одесі - де і як оформити

Вибір Талісман - шлях до успіху на дорозі

Страхові компанії Харкова пропонують різні ціни на послуги з автострахування, але СК «Талісман Страхування» виділяється серед них найбільш демократичними розцінками. Продаж та обслуговування страхових договорів від нашої фірми здійснюється по всій території України. Ми представляємо собою першу в країні компанію, що здійснює на 100% пряме страхування. Використання сучасних методик і технологій дозволяє нам ефективно обслуговувати тисячі клієнтів, забезпечуючи кожному з них висновок максимально вигідного договору про страхування в місті Харкові і по всій країні, а також якісну консультаційну підтримку.

Також дивіться, де можливо оформити страховку на авто в м. Запорожжя

Звертайтеся до нас - і ми візьмемо на себе всі турботи про збереження вашого автомобіля, надавши вам можливість спокійно і впевнено займатися своїми справами.

Автострахування -чому варто звернутися в Талісман

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman