Про нас Оплата онлайн

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Страховка авто


Краще автострахування


Автомобіль - найбільш небезпечний і аварійний засіб пересування. Кожен день трапляється багато аварій, причому майстерність і досвід водія не гарантує збереження авто і здоров'я. З цієї причини повна страховка авто - мінімізуєте фінансові ризики в разі ДТП або аварії, пошкодження автомобіля силами природи, викрадення або акту вандалізму. Страхові компанії пропонують оформити поліс і убезпечити своє майно.

Страховка авто, види автострахованя:

1) ОСАГО - обов'язкове страхування відповідно до закону, без якого не можна експлуатувати транспортний засіб. У разі ДТП або аварії за нього виплату отримає тільки потерпіла сторона.
2) КАСКО - добровільний страховий поліс, який відшкодує понесені вами збитки від пошкодження або втрати автомобіля (викрадення). Головна відмінність між ними це необхідність оформлення і хто отримує виплату.
3) ДГО – добровільне страхування цивільної відповідальності, підвищення від 50 000 грн. до 500 000 грн.

Де застрахувати авто в Запоріжжі

Наша страхова компанія в Запоріжжі «Талісман Страхування» працює 15 років і пропонує оформити відразу два поліса. Наявність ОСАЦВ і КАСКО виключить фінансове навантаження на вас, навіть якщо ви винуватець. Пропонуємо вигідні умови розрахунку тільки за саме користування страховою послугою - 50 на 50 або в розстрочку. За рахунок прямої роботи без посередників ми пропонуємо нашим клієнтам начесные ціни при незмінно високій якості послуг. З нашою компанією автострахування в Запоріжжі стало набагато вигідніше і простіше - оформлення не займає багато часу. Наш співробітник привезе договір у вказане місце повністю безкоштовна.


Автострахування компанією - вигідніше не буває


Головною нашою перевагою є репутація і кількість лояльних клієнтів. Ми завжди робимо виплати, вам достатньо придбати поліс. На нашому сайті є калькулятор розрахунку вартості послуг, щоб ви відразу бачили актуальну вартість страхування авто. Також вам не доведеться чекати приїзду ДАІ при ДТП, адже буде проходити оформлення за Європротоколом.
Головний офіс компанії розташований в Києві, але ми маємо філії у всіх великих містах і пропонуємо свої послуги по всій Україні. Працюємо чесно і прозоро, без прихованих платежів і підводних каменів у договорі. Своєчасно оформлена страховка в Запоріжжі дозволить вам їздити в безпеці і з душевним спокоєм.

Автострахування в Одесі

Немислимо раніше популярна в Америці і Європі страховка, і в Одесі вже набирає свої обороти. На сьогодні суспільство зацікавлене додаткової захищеності, яку як раз і готові надати фахівці з компанії «Талісман Страхування». Водії, які зіткнулися один раз з обов'язковими полісами для авто, підбирають собі постійні страхові компанії і в Одесі, виходячи з досвіду. Вони зупиняють свій вибір на СК «Талісман Страхування» - компанії з закордонним досвідом ведення справ та іноземним інвестором.

Купити поліс СК «Талісман Страхування».


Кожен клієнт разом з послугою автострахування у нас отримує безліч переваг на дорозі, яких позбавлені інші водії. Автострахування в Одесі довіряють тільки перевіреному страховику, тому що:
· Умовності по оформленню ДТП беруть на себе працівники компанії;
· Рішення проблем проводиться в телефонному режимі-цілодобово;
· Послуги надаються на території всієї України;
· Надійна страховка авто в Одесі на 100% гарантує виплати за договором.


Ціни на страхування авто.


Завдяки цим зручностей страхування авто в Одесі краще замовляти саме тут. Крім своїх прямих обов'язків агенти дають можливість заощадити на обов'язкове ОСАЦВ і навіть додатковому полісі КАСКО. Компанія - перша в Україні, яка використовує прямі домовленості та не залучає до роботи посередників. За рахунок цього ціна на кожен поліс істотно знижена.
Тарифи по виплатах грошових коштів клієнту можуть вважатися основною причиною для звернення до конкретного агенту. Комфортні умови гарантують найбільш вигідне і надійне страхування в Одесі на сьогодні.

Автострахування в Дніпропетровську - оперативно з Talisman

Оформляємо автостраховку в два рахунки
Власники автотранспортних засобів знайомі з довгими процедурами автострахування. Обов'язкова чи добровільна – у будь-якому випадку доведеться прийти в офіс компанії і відчути паперову тяганину. Але тільки не з «Talisman»! Компанія дорожить кожною хвилиною своїх клієнтів, а тому пропонує оперативне автострахування в Дніпропетровську.

Що вибрати: ОСАЦВ або КАСКО ?

СК «Талісман Страхування» пропонує своїм клієнтам обидва ці продукту на вигідних умовах:
· ОСАЦВ є обов'язковим видом страхування цивільної відповідальності й передбачає виплати потерпілим;
· КАСКО – виплати здійснюються і за фактом псування майна при настанні страхового випадку. Наприклад, Ви також отримаєте компенсацію, якщо в ДТП постраждав Ваш автомобіль. Швидка і комфортна страховка авто в Дніпропетровську з доставкою готових документів і поруч вигідних умов:
· Доступні ціни (без націнки посередників);
· Оформлення по всій території України;
· Вартість продукту розрахувати в калькуляторі онлайн на сайті
· Гарантія отримання компенсації і душевний спокій клієнта. СК «Талісман Страхування» – це вже бренд, який позитивно зарекомендував себе на ринку;
· Оформлення ДТП на місці за всіма правилами (Європротокол).
Готові поліси і документи доставлять в будь-яку точку України на руки. Хочете терміново отримати поліс, але дозволити не можете, автострахування в Дніпропетровську ? СК «Талісман Страхування» можна виплачувати суму в розстрочку або у форматі «50/50».
Що Ви отримуєте ?
Економія часу, частковий або поетапний розрахунок, доставка по всій території України, онлайн-калькулятор – це та багато іншого отримаєте у нас. У інших страхових компаній Дніпропетровська немає такого спектра послуг і великий функціонал сайту. Компанія «Talisman» з 2000 року працює для клієнтів, отримуючи інвестиції від європейських партнерів.Чи варто замовляти автострахування в Talisman


Страхування авто у Львові - правильне рішення автолюбителів

Осаго страхування у Львові обов'язковим згідно з чинним законодавством. Без діючого страхового полісу ви не має права їздити на своєму транспортному засобі. Оскільки автомобіль належить до транспорту з високим рівнем небезпеки. Навіть у досвідчених водіїв на справній машині може потрапити в ДТП з вини іншої людини, бути пошкоджений автомобіля силами стихії або в результаті вандалізму. Страхові компанії Львова різноманітні, але працювати потрібно тільки з професіоналами.


Обирай автострахування СК "Талісман Страхування"


Ваш партнер на дорозі
Застрахувати своє авто можна за допомогою двох полісів: КАСКО і ОСАГО. Перший поліс страхує ваш автомобіль, він є добровільним, але не покриває збитки, завдані майну інших людей. Страхування ОСЦПВ (обов'язкове, дозволить перевести фінансову відповідальність та відповідальність за заподіяну шкоду (майну і здоров'ю) на СК. Також відрізняються за схемою виплати: для КАСКО рішення суду не обов'язково, для ОСАЦВ воно потрібно.
Наша страхова компанія "Талісман Страхування" має переваги для роботи:
· вигідні умови співпраці та доступні страхові поліси;
· у нас страхування авто доступне за ціною, відбувається швидко;
· репутацію надійного і відповідального партнера;
· мережа регіональних представників та офісів;
· штат кваліфікованих працівників;
· першою в Україні компанією 100% прямого страхування.

Автострахування в Харкові – нехай ремонт роблять за тебе

Навіть самий акуратний, старанний та відповідальний водій не застрахований від того, щоб потрапити в аварію або зіткнутися з ушкодженнями свого авто з незалежних від нього причин. У разі ДТП або іншої неприємності вартість відновлення машини доходить до великої суми, які відшкодує страхова компанія – але лише в тому випадку, якщо ви застраховані в Харкові чи іншому місті.
Оформіть надійну страховку на улюблене авто в Дніпропетровську - швидко і без паперів

Страховка авто в Харкові - який поліс вибрати

Два види страхування автомобіля: ОСАГО, є обов'язковим для всіх автовласників, і КАСКО, яке оформляється за бажанням. Страховка авто в Харкові за полісом ОСЦПВ передбачає страховий захист машини в разі ДТП, а також оплату лікування людей, постраждалих в результаті аварії. Страховка машин в Харкові типу КАСКО захищає автомобіль від пошкодження, як в результаті аварії, так і внаслідок стихійних лих, падіння предметів, пожеж і т. п.

Вибір Talisman - шлях до успіху на дорозі
Страхові компанії Харкова пропонують різні ціни на послуги з автострахування, СК «Талісман Страхування» виділяється демократичними розцінками. Продаж та обслуговування страхових договорів від нашої фірми по території всієї України. Представляємо собою першу в країні компанію прямого страхування. Використання сучасних методик та технологій дає ефективне обслуговувати тисячі клієнтів. У кожного з них укладені максимально вигідні договору про страхування в місті Харкові, а також якісну консультаційну підтримку.
Звертайтесь і ми візьмемо на себе турботи про збереження вашого автомобіля, надавши шанс спокійно і впевнено робити свої справи.

Скільки насправді має коштувати страховка


Питання про те, скільки коштує страховка на конкретну марку автомобіля можна вирішити за допомогою онлайн-калькуляторів, які розміщується на офіційних порталах страхових компаній.
Ринок автострахування в Україні впав у зв'язку з різким подорожчанням долара. Автовласники стали частіше відмовлятися від КАСКО. Проте страхові компанії поки не готові знижувати тарифи.
Автострахування ефективний спосіб захисту автомобіля і його власника від отриманого збитку в результаті дорожньо-транспортної пригоди, викрадення і відповідальності, яка буває після аварії.

Види страховок і вартість


Сьогодні на Україні в наявності наступні види страхування:
· обов'язкове
· добровільне.
ОСАГО-це обов'язкове страхування цивільно правової відповідальності автовласників перед іншими учасниками руху. Без даної страховки їздити на автомобілі забороняється законом. За полісом виплачується компенсація постраждалим в результаті ДТП за шкоду, заподіяну застрахованим обличчям. Розмір виплат по ОСАГО лімітується для страхових компаній. За нанесення шкоди життю та здоров'ю потерпілим виплачується до ста тисяч гривень. За пошкодження автомобілю виплачується страховка до п'ятдесяти тисяч гривень.
Ціна за поліс ОСЦПВ встановлюється законом. Вартість ОСАЦВ автомобіля становить від 400 до 1500 грн, залежно від регіону і об'єму двигуна.
Розрахувати скільки коштує ОСАЦВ на рік, необхідно взяти базу розрахунку вартості і помножити її на підвищувальні та понижувальні коефіцієнти. База розрахунку на сьогодні становить сто вісімдесят гривень.
Новачки автовласники часто задаються питанням, що таке КАСКО. Це як раз добровільне страхування від шкоди, викрадення і від інших страхових випадків. КАСКО має повну або часткову форму. При повному автострахуванні враховуються страхові випадку. При частковому страхуванні виплати за викрадення не передбачаються.
Щоб дізнатися, скільки коштує каско потрібна ринкова вартість автомобіля. Чим дорожча машина, тим вище вартість страховки. Крім того, на ціну впливає частота викрадення конкретних марок авто. Розрахунок вартості враховує місце експлуатації автомобіля. У великому місті шанс потрапити в аварію вище, тому ціна за поліс зросте.
Крім того, враховується наступне: - франшиза - вік і стаж водія - включаються ризики - клас сигналізації на машині - термін страховки
Питання про те, скільки коштує страховка на конкретну марку автомобіля можна вирішити за допомогою онлайн-калькуляторів, які розміщується на офіційних порталах страхових компаній.
Ринок автострахування в Україні дещо впав у зв'язку з різким подорожчанням долара. Автовласники стали частіше відмовлятися від КАСКО. Проте страхові компанії поки не готові знижувати тарифи.
Страхування в Talisman
СК талісман експерт на ринку страхування авто. За час роботи компанія змогла стати лідером у своїй галузі і знайти підхід до клієнта.
В страхування з Talisman масу переваг перед конкурентами. У першу чергу, компанія пропонує якісний сервіс без посередників. Це робить обслуговування набагато дешевше.
По-друге, компанія втілює в життя світовий досвід в автострахуванні. Співробітники фірми постійно вивчають світові тенденції і беруть найкраще з практики страховиків.
По-третє, компанія використовують власну клієнтську програму Talisman-3000, яка робить сервіс швидше і зрозуміліше.

Працюємо вже 17 років і обслуговуємо понад 12 000 клієнтів. До складу інвесторів нашої компанії увійшов європейський інвестиційний фонд «EMF New Europe Insurance Fund», що є запорукою нашої надійності і стабільності. Вибравши автострахування у Львові у нас, отримуєте вигідні умови співпраці цілодобово 7 днів на тиждень. З усіх питань ви отримаєте кваліфіковану консультацію по телефону, в інтернеті або в офісі компанії. Це кращий вибір для сучасного власника авто в Україні, адже страхування авто буде вигідним у нас.

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman