Вызов консультанта
Про нас Оплата онлайн

Приєднуйтесь

До спільности Talisman на Facebook

Попереднє замовлення

Ми нагадаємо Вам, коли термін Вашої страховки буде завершуватися

Вашу заявку відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman

Трапився страховий випадок?

Телефонуйте:

0 800 500 010

Детальніше

Найкраще автострахування в Запоріжжі


Автомобіль є найнебезпечнішим і аварійним засобом пересування. Кожен день у Запоріжжі трапляється багато аварій, причому майстерність і досвід водія не гарантує збереження авто і здоров'я. З цієї причини повна страховка авто в Запоріжжі є важливим моментом - ви мінімізуєте фінансові ризики в разі ДТП або аварії, пошкодження автомобіля силами природи, його викрадення або внаслідок акту вандалізму. Всі страхові компанії Запоріжжя пропонують оформити поліс та зберегти своє майно.

Основні види автострахування в Запоріжжі

1) ОСЦПВ - обов'язкове страхування згідно закону, без якого не можна експлуатувати транспортний засіб. У випадку ДТП або аварії за нього виплату отримає тільки потерпіла сторона.

2) КАСКО - це добровільний страховий поліс, який відшкодує понесені вами збитки у зв'язку з поломкою / втратою автомобіля (незалежно від їх причин). Головна відмінність між ними - це необхідність оформлення і хто отримує виплату.

Де застрахувати авто в Запоріжжі

Наша страхова компанія в Запоріжжі «Талісман Страхування» працює понад 15 років і пропонує оформити вам відразу два поліса. Наявність ОСЦПВ і КАСКО повністю виключить фінансове навантаження на вас у разі аварії, навіть якщо ви є її винуватцем. Ми пропонуємо вам вигідні умови розрахунку тільки за саме користування страховою послугою - 50/50 або в розстрочку. За рахунок прямої роботи без посередників ми пропонуємо нашим клієнтам оптимальні ціни при незмінно високій якості послуг. З нашою компанією автострахування в Запоріжжі стало набагато вигідніше і простіше - оформлення не займає багато часу, наш співробітник зможе сам привезти вам договір в зручне місце. Вся доставка документів повністю безкоштовна.

Автострахування компанією "Талісман Страхування" - вигідніше не буває

Головною нашою перевагою є солідна репутація і велика кількість лояльних клієнтів. Ми завжди здійснюємо гарантовані виплати, вам тільки досить купити поліс. На нашому сайті є калькулятор розрахунку вартість послуг, щоб ви відразу могли орієнтуватися на актуальну вартість страхування авто в Запоріжжі. Також вам не доведеться очікувати приїзду ДАІ при ДТП, адже буде проходити оформлення за Європротоколом.

Головний офіс компанії «Талісман Страхування» розташований у Києві, але ми маємо філії у всіх великих містах і пропонуємо свої послуги по всій Україні. Ми працюємо чесно і прозоро, без прихованих платежів і підводних каменів у договорі. Своєчасно оформлена страховка в Запоріжжі дозволить вам їздити безпечно і з душевним спокоєм.

Страхуйте автомобіль на вигідних умовах - Talisman пропонує оперативне страхування також в Дніпропетровську

Зворотний зв'язок

Ми зв'яжемося з Вами і все розповімо

Вашого листа відправлено

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Дякуємо, що обираєте Talisman